رفتن به نوشته‌ها

فصل سوم: دانش های لازم بیزینس اینترنتی

لینک کوتاه متن: http://bit.ly/2lPFJSd

در فصل دوم، راجع به امکاناتی که برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی نیاز داریم،صحبت کردیم. و اما در این فصل، درباره یکی از مهمترین مباحثی که نه تنها در اینترنت بلکه در فضاهای فیزیکی کسب و کار وجود دارد صحبت خواهیم کرد.

ابتدا 4 بند از مهمترین دانش و آگاهی هایی که در فصل 2 مطرح کردیم یادآوری میکنیم:

بند1: حرفه ای داشته باشید.

بند2: حرفه ای که میخواهید در آن شروع به کار کنید،باید متخصص باشید؛ پس علم کافی در حرفه مورد نظر از الزامات است.

بند3: آشنایی با بستر های اینترنتی، کار با نرم افزار و مطالعه در این باره.

بند4: آشنایی با بازاریابی و جذب مشتری

اهمیت داشتن حرفه در کسب و کار مجازی:

داشتن حرفه نیز همانند دنیای واقعی یکی از شرایط ایجاد کسب و کار است.برای مثال،شما به یکی از زبانهای زنده دنیا مسلط هستید،میتوانید به راحتی از سایت هایی که فیلم به فروش میرسانند کار بگیرید یا در سایت هایی نظیر پروژه یاب پروژه تحویل بگیرید یا خودتان سایتی طراحی کنید و به صورت مستقیم شروع به بازاریابی و گرفتن پروژه کنید.

با این حال شاید نمیخواهید در زمینه تخصص خود فعالیت کنید یا هنوز حرفه خاصی یادنگرفته اید. شما میتوانید با عقد قرارداد و جذب مشتری برای دیگران اقدام به کسب درآمد کنید. در فصل بعد که به زودی آماده خواهم کرد، 15 ایده برای کسب درآمد از اینترنت معرفی خواهد شد که میتوانید با انتخاب آنها به درآمد مطلوبی برسید.

به شما توصیه اکید میکنیم اگر حرفه ای ندارید یا در کاری متخصص نیستید،حتما و حتما از همین امروز شروع به یادگیری کنید.به هرحال دیر یا زود متوجه میشوید با متخصص بودن تفاوت زیادی در زندگی و درآمد خود خواهید داشت.

بازاریابی و جذب مشتری

به جرات میتوان گفت حاصل سود شما به بازاریابی شما بستگی دارد. اگر شما بهترین محصولات دنیا را تولید نمایید اما نتوانید آنرا به دنیا نشان دهید در حقیقت هیچ درآمدی نخواهید داشت و اگر خیلی خوش شانس باشید، میتوانید با سودی اندک به زندگی خود ادامه دهید؛ مدیران بزرگ فروش 50% موفقیت شرکت ها را بازاریابی آن دانسته اند. پس بهتر است از الان با ما همراه باشید تا آن حفره پنجاه درصدی را با اطلاعات کاربردی و عملی تکمیل نمایید.

بستر های اینترنتی و کار با نرم افزار

بستر های فوق العاده ای برای فروش و بازاریابی در اینترنت موجود است. از رایگان آن گرفته تا منابع پولی آن، در هر حال هزینه های زیادی در این فضا ها متحمل نخواهید شد و با قدرت و نفوذی که فضای مجازی دارد،به راحتی میتوان در آن فعالیت کرد. علاوه بر آن، شما باید تکنیک هایی برای بازدید بیشتر سایت،پیج، کانال یا هر وب پیج دیگری آموخته باشید. خوشبختانه این مورد نیز در وب زنجان به شما آموزش داده خواهد شد. در فصل های بعدی به آموزش آن خواهیم پرداخت اما از آنجایی که تکنولوژی و نرم افزارها به صورت مداوم در حال پیشرفت و تغییر است، لازم است بروز باشید.

تا اینجای کار، با دانش هایی که برای شما ضروری است توضیح دادیم،در فصل بعد 15ایده عالی برای شروع بیزینس اینترنتی را معرفی خواهیم کرد که میتوانید از آن درآمد کسب کنید.

لینک کوتاه متن: http://bit.ly/2lPFJSd

فصل چهارم: 15ایده عالی برای شروع بیزینس اینترنتی

بازگشت به فهرست دوره(کلیک کنید)

بازدیدها: 573

منتشر شده در صفر تا صد راه اندازی کسب و کار اینترنتی

نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.