رفتن به نوشته‌ها

فصل اول: کسب و کار اینترنتی،حقیقت یا دروغ!

لینک کوتاه متن: http://bit.ly/2HCfTta

شاید برای بعضی از شما سوال پیش آمده که آیا واقعا میتوان از اینترنت درآمد کسب کرد؟بدون تفره رفتن،بله! اما آنچه که باعث شک و تردید و دودلی مردم میشود این است که لینک سایت یا کانالی با عنوان کسب درآمد اینترنتی را میبینید و بعد از ورود به سایت یا کانال مورد نظر،میبینید که پک فروش دوره این کسب و کار به پستتان خورده. باید بدانید، الان که وارد این سایت شده اید،این اطمینان را داشته باشید که قرار نیست ما پکی به شما بفروشیم.بلکه دوره ای جامع از ورود به دنیای بیزینس اینترنتی آموزش خواهیم داد.آن هم به رایگان

بهتر است برویم سراغ پاسخ دادن به یک سری سوالاتی که دوستداران بیزینس اینترنتی ذهنشان را درگیر کرده.

مارا در اینستاگرام دنبال کنید: WebZanjan

آیا بیزینس اینترنتی شغلی آسان است؟

اگر آسان بودن این نوع کسب و کار را نماندن زیر آفتاب و به زحمت ننداختن جسممان در نظر بگیریم،باید بگوییم بله. اما این نو ع کسب و کار نیز مانند هر کسب و کاری نیاز به پشتکار فراوان،صرف وقت و کسب تجربه،مطالعه و یادگیری نیاز دارد. پس فکر نکنید مثل آب خوردن و یک شبه صاحب کمپانی خفن اینترنتی خواهید شد.با این حال مزایای ویژه ای دارد که هر کسی را مجذوب میکند تا در این فضا فعالیت کند.

چرا بیزینس اینترنتی اینقدر طرفدار پیدا کرده؟

1- بدون سرمایه

شاید این عنوان کمی خنده دار و اغراق آمیز به نظر بیاید. زیرا این کسب و کار نیز در مواقعی نیاز به سرمایه نیاز دارد؛برای مثال فرض کنید کسب و کاری در دنیای واقعی دارید و کالاهای فیزیکی ارائه میدهید و میخواهید آنرا در سطح کشور گسترش دهید، طبیعتا ساخت سایت و نگهداری آن،ارسال کالاهای مشتری ها و .. نیاز به سرمایه ای دارد. اما مطمئن باشید هزینه های آن بسیار کمتر از ایجاد کسب و کار فیزیکی خواهد بود.

2- توسعه کار و جذب مشتری های بیشتر

فرض کنید بوتیکی دارید و فروش ماهانه شما x تومان است.در این شرایط مشتری های شما بسته به تعداد عبور افرادی است که از جلوی بوتیکتان گذر میکنند یا در نهایت، معرفی یک سری از مشتری های وفادار شما به دوستانشان است. این روند به کندی صورت میگیرید اما شما با توسعه کارتان در فضای مجازی،کاربران بیشتری را مورد هدف قرار میدهید و افراد بیشتری از بوتیک و محصولاتتان الاع می یابند. در نهایت، شما مشتری های بیشتری جذب کرده و درآمدتان بیشتر خواهد شد.

3- نامحدود بودن در مکان ، زمان و مشتری های تعداد بالا

شما میتوانید در شهر ،استان و حتی کشور های دیگر هم شروع به فعالیت کنید. دنیای مجازی عاری از موقعیت جغرافیایی است و مشتری ها در هر ساعت از روز میتوانند سفارش خود را ثبت کنند.

4- دسترسی به مشتری ها قبل و بعد از خرید

شاید در دنیای واقعی دسترسی به مشتری ها بعد از خرید به سختی امکانپذیر باشد اما در بیزینس اینترنتی،شما اطلاعات مشتری هارا دارید و میتوانید به آنها قبل از خرید مشاوره دهید یا بعد از خرید از کیفیت خرید آنها اطلاع پیدا کنید.

5- تبلیغات ارزان:

تبلیغات در فضای اینترنت به مراتب با هزینه های پایینتر ولی بسیار گسترده تر و همچنین تا حدودی با بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش های تبلیغات است. همچنین بازاریابی آن نیز به سبک جدید و به صورت گسترده است.

6- در هر جایی کسب درآمد کنید:

به راحتی و هر جایی که هستید میتوانید به بیزینس خود بپردازید و کسب درآمد کنید.

تا اینجای کار با بیزینس اینترنتی و مزایای آن آشنا شدیم.فصل بعد راجع به امکاناتی که برای راه اندازی آن مورد نیاز است، صحبت خواهیم کرد.

با نظرات انتقادات و پیشنهادات خود،مارا در ارائه ی خدمات بهتر یاری کنید.

فصل دوم: ملزومات و امکانات لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

لینک کوتاه متن: http://bit.ly/2HCfTta

بازدیدها: 46515

منتشر شده در صفر تا صد راه اندازی کسب و کار اینترنتی

نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.